Comunitatea World Arms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret fy_snow

Go down

Secret fy_snow Empty Secret fy_snow

Post  -WaM-StaR Wed Dec 19, 2012 3:08 am

Salutare!

Am venit cu un tutorial pentru cei carora le place sa joace in pistoale in mapa Fy_snow.
Cu toti stim ca , gloantele sunt o povara la pistoalea in aceasta mapa, ei bine acuma nu mai sunt!!
Va intrebati cum puteti avea mai multe gloante la USP si la CLOCK? Pai , este foarta simplu!

Cu toti stim ca USP-ul are 12/24 gloante , ei bine acuma poti avea 12/100.Este foarte simplu!
Un sigur pas de urmat: Cand aveti USP in mana , mergeti si loati de pe jos arma Mac 10(Secret fy_snow Mac_10_cs)
si veti avea 12/84, ce trebuie sa faci ca sa ajungi la 12/100 este simplu: dupa ce ai loat Mac-ul de pe jos, il arunci si mai iei unu, apoi vei avea 12/100 gloante.Nu este neaparat sa pastrati Mac-ul, il puteti arunca caci gloantele raman.

Cu toti stim ca, CLOCK-ul are 20/40 gloante in aceasta mapa, ei bine acuma poti avea 20/120. Este foarte Simplu!
Si aici tot un pas asemanator cu cel de mai sus, numai ca in loc de Mac 10 veti ridica de jos SmG sau "b-3-2"(Secret fy_snow Sm_G_Cs).Pentru a ajunge la 20/120 puteti ridica de doua ori SmG-ul de pe jos, la fel ca mai sus.


Sper ca v-am fost de ajutor!
Mult noroc!

-WaM-StaR

Posts : 56
Join date : 08/12/2012

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum